her story

Aleksandra

Artist Manager & Booking Agent

_DSC5202

Aleksandra

Artist Manager & Booking Agent

a little bit about me

Mój pierwszy kontakt z branżą muzyczną miał miejsce bardzo dawno temu. Kiedy byłam dzieckiem moja mama zapisała mnie do szkoły muzycznej. Tam nauczyłam się podstaw. Następnie kształciłam się muzycznie muzycznie pod okiem kompozytora. Jeździłam na koncerty i festiwale oraz z sukcesem brałam udział w konkursach wokalnych. W tym międzynarodowych.

Niestety w Polsce, jeśli nie jesteś sławny w branży muzycznej, ciężko jest żyć na przyzwoitym poziomie tylko ze śpiewania, dlatego zaczęłam pracować w firmie Novartis. Po osiągnięciu stabilizacji finansowej zainwestowałam w swój własny zespół muzyczny. Wynajęliśmy studio fotograficzne, kupiliśmy markowy sprzęt i nagraliśmy demo, które okazało się na tyle udane, że wkrótce zaczęłam koncertować z własnym zespołem i zakończyłam pracę w korporacji.

W Agencji Muzycznej Polisound jestem od początku, czyli od 2009 roku. Odpowiedzialna jestem za kontakt z klientami oraz reprezentuję artystów Polisound. Doradzam w kwestiach repertuaru, wizerunku scenicznego oraz wszystkich innych zagadnieniach związanych z organizacją koncertu. Więcej o pracy Manadżera Artystów przeczytasz na naszym blogu.

Telefon

+48 531 288 800

E-MAIL

a.wajs@polisound.com