Profesjonalna oprawa muzyczna

Eventy, podczas których istotna jest oprawa muzyczna, są organizowane coraz częściej. Aby jednak wydarzenie było w pełni udane potrzebny jest dobry event band. Przykładem grupy, która potrafi się odnaleźć podczas eventu o każdym charakterze jest Al Capone Band. Z naszymi świetnymi muzykami, bogatym repertuarem i fantastyczną muzyką, każdy event będzie udany i będzie panowała dobra atmosfera. Bez względu na to, jaki jest cel organizatorów, nasz zespół eventowy sprawi, że goście będą bawić się wyśmienicie. Z sukcesem zadbaliśmy już o: event tematyczny w klimacie lat 20-tych i 30-tych, event filmowy z motywem przewodnim James Bond, event w stylu PRL, event rozrywkowy z repertuarem funk, rock, disco, pop oraz eventy jazzowe, gdzie świetnie prezentujemy się z repertuarem jazz & chillout lub w klimacie retro.

Prestiżowy zespół eventowy z Warszawy

Chociaż nasz zespół na event jest często spotykany podczas wydarzeń w mieście Warszawa, jesteśmy otwarci na współpracę także poza granicami stolicy. Możemy dojechać w każdy region naszego kraju i poza jego granice. Mówiąc o eventach, można mieć na myśli wydarzenia biznesowe i korporacyjne, charytatywne, rozrywkowe, rządowe, kulturalne, a także targi i wystawy. Niezależnie od tego, jakiego typu event będzie zorganizowany, jeżeli planowany jest udział grupy muzycznej, Al Capone Band sprawdzi się wprost doskonale jako zespół eventowy. Mamy ogromne doświadczenie w prowadzeniu różnego rodzaju imprez, potrafimy stworzyć odpowiedni klimat, a obecni goście na długo zapamiętają wydarzenie jako wyjątkowo udane.

79kl

Event band z różnorodnym repertuarem

Jesteśmy otwarci na potrzeby klienta, dlatego nasz zespół na event jest przygotowany na to, aby grać w rytm różnego typu muzyki. Wśród utworów, jakie wykonujemy są takie gatunki muzyczne jak jazz, chillout, soul, rock, pop, disco i covery. Ze względu na popularność muzyki retro, gramy również muzykę lat 20-tych, 30-tych i 40-tych, do czego często nawiązuje nasz wizerunek sceniczny. Al Capone Band to najlepszy zespół muzyczny na event każdego typu. Uświetnimy wysoko budżetowe wydarzenie firmowe i sprawdzimy się na bardziej kameralnych imprezach, jak wesela albo inne, mniejsze, uroczystości rodzinne.

Doświadczenie zespołu eventowego

Zdajemy sobie sprawę, że decydując się na zespół na event, klient poszukuje profesjonalistów pod każdym względem. A takim zespołem jesteśmy my! O tym, jak wysokiej jakości są nasze usługi świadczy powiększająca się grupa osób zachwyconą naszą wizją muzyczną. Pokazuje to również nasze dotychczasowe doświadczenie. Nasz event band grał z takimi gwiazdami jak Urszula, Kora, Edyta Górniak, Marika, Justyna Steczkowska i wiele innych. Nasze podejście i profesjonalizm są bardzo cenione i przekładają się na wspaniałe koncerty.

SONY DSC
13322005_1111289492261675_7466877261145631607_n

Dlaczego wybrać nasz zespół muzyczny na event?

To, co skłania do wyboru Al Capone Band jako zespół eventowy to to, że dzięki fantastycznym i znanym muzykom, jesteśmy uniwersalnym i bardzo dobrym zespołem eventowym. Mamy świetny, sprawdzony repertuar muzyczny, elegancki wizerunek sceniczny oraz wykonujemy NIESAMOWITE koncerty. Prezentujemy różne style muzyczne, dzięki czemu można dokładnie dopasować muzykę na event graną przez nasz event band.

Z uwagi na olbrzymią liczbę zagranych eventów posiadamy swój własny, markowy, sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy, scenę oraz tematyczne dekoracje, przez co korzystający z naszych usług nie muszą planować wynajmu od kolejnym firm. Wszystko zapewnimy i zrobimy to po prostu dobrze.

Zespół na event Al Capone Band, to grupa artystów kreatywnych i utalentowanych, którzy do każdego klienta podchodzą w sposób indywidualny. Muzyka jest naszą pasją, dlatego tak dobrze potrafimy dbać o pozytywne nastroje podczas każdego wydarzenia. Nawiązujemy doskonały kontakt z publicznością, przez co nasze usługi muzyczne są polecane kolejnym osobom. Nasz event band to idealna propozycja dla wszystkich tych, którzy chcą by oprawa muzyczna wydarzenia była na najwyższym poziomie.