Tworzymy muzykę z ogromną pasją

Chociaż jazz jest nurtem muzycznym, który powstał dawno, widać rosnącą liczbę jego zwolenników. Ponadto jest coraz chętniej wybierany jako niezbędna muzyka na różnych wydarzeniach, eventach i imprezach firmowych i okolicznościowych. Al Capone Band to zespół jazzowy, który potrafi uświetnić każdą imprezę. To bardzo dobry zespół, który doskonale zna się na muzyce jazzowej, smooth jazz, swing i pochodnych. Słuchając nas można zatracić się w niej całkowicie. Potrafimy świetnie wczuć się w grane utwory i w podobny nastrój wprowadzić swoją widownię. Delikatny i subtelny głos wokalistki został doceniony na wielu konkursach, festiwalach oraz udanych eventach. Rewelacyjni muzycy sesyjni dopełnili gwarancji sukcesu tego fenomenalnego zespołu jazzowego.

Doświadczony zespół jazzowy – Warszawa

Nasz zespół jazzowy pochodzi z miasta Warszawa i to w stolicy najczęściej można nas posłucha. Jednak nasze występy odbywają się w różnych regionach Polski i jesteśmy otwarci na współpracę, która obejmuje dalsze lokalizacje niż województwo mazowieckie. Uwzględniamy również wyjazdy zagraniczne. Jako zespół jazzowy posiadamy ogromne doświadczenie w tworzeniu tego rodzaju muzyki. Nasz repertuar jest bogaty w wiele jazzowych kawałków, jesteśmy także otwarci na sugestie ze strony zleceniodawców. Mamy głowy pełne kreatywnych pomysłów, które spotykają się z powszechną aprobatą. Jesteśmy pewni, że decydując się na nasz zespół jazzowy klient zapewnia swojej imprezie unikatowy klimat. Nasza muzyka to fantastyczny sposób na to, by nadać jej charakteru.

SONY DSC

Doświadczenie i wszechstronność zespołu jazzowego

Zespół jazzowy Al Capone Band potrafi odnaleźć się na każdego rodzaju wydarzeniu. Muzyka jazzowa w naszym wydaniu rozbrzmiewa na imprezach plenerowych, firmowych, balach, bankietach, eventach i weselach z klasą, co jest doskonałym świadectwem naszego wysokiego profesjonalizmu. Graliśmy w towarzystwie wielu znanych osobistości, a utwory i zaangażowanie naszej grupy muzycznej są powszechnie cenione. Jako profesjonalny zespół jazzowy dbamy również o inne aspekty, które będą wprowadzały uczestników imprezy w wyjątkowy nastrój. Zapewniamy odpowiednie nagłośnienie zespołu, oświetlenie, scenę oraz wizerunek sceniczny, który często jest nawiązaniem do lat 30-tych, kiedy to jazz przeżywał rozkwit.

Nasz zespół jazzowy jest tak dobrze przygotowany do występów, że zadowolony będzie największy wielbiciel muzyki jazz. Aby móc zapoznać się z naszą twórczością i przekonać się, czy w istocie spełnia wszystkie stawiane przed muzykami wymagania, zachęcamy do odsłuchania naszych utworów, które big band zamieścił na stronie internetowej. Dzięki temu można uzyskać pewność, że nasz zespół jazzowy jest właśnie tym, co jest potrzebne, aby event był niezapomniany.

Big band i muzyka na miarę oczekiwań

Nasz big band w zależności od zapotrzebowania, gra w składzie od kilku do kilkunastu osób. Ilość muzyków obecnych na imprezie, jest zależna od jej charakteru oraz budżetu, który klient chce przeznaczyć na oprawę muzyczną eventu. Proponowane przez naszą grupę rozwiązania są satysfakcjonujące i klienci chętnie się na nie zgadzają. Wiele osób, które brało udział w wydarzeniach, podczas których grał nasz big band, chętnie zwraca się do nas przy okazji planowania własnej uroczystości. Zatem, jeżeli szukasz profesjonalistów, którzy są wyjątkowi w tym, co robią i kochają swoją pracę, nie czekaj i już dziś dowiedz się, jak możemy uświetnić Twoją imprezę!

SONY DSC