Stworzymy dla Was niepowtarzalną oprawę muzyczną

Dobra oprawa weselna jest jednym z kluczowych aspektów, aby ten dzień był udany i wyjątkowy. Kiedy muzycy zawodzą, trudno mówić o tym, że wesele było dudane. Dobry zespół muzyczny, to gwarancja miłych wspomnień i wyśmienitej zabawy. Warszawa jest miastem, w którym powstała grupa, potrafiąca trafić w gust muzycznych wszystkich gości. Decydując się na naszą muzykę, Młoda Para może być spokojna o to, że ten najważniejszy dzień w życiu będzie przebiegał w wyśmienitej atmosferze.

Al Capone Band – doskonały zespół na wesele – Warszawa

Al Capone Band to grupa muzyków, którzy świetnie sprawdzą się również jako zespół na wesele bez disco-polo. Z naszych usług najczęściej korzystają osoby, których miejscem organizacji bankietów, imprez firmowych i eventów jest województwo mazowieckie, choć nie tylko. Nasz repertuar obejmuje wszystkie popularne style muzyczne, ponadto jesteśmy otwarci na sugestie i propozycje. O tym, że Al Capone Band to zespół na wesele, który w mieście Warszawa stworzy niezapomnianą atmosferę na każdej imprezie, świadczy fakt, że współpracowaliśmy z tak znakomitymi artystami, jak Justyna Steczkowska, Urszula, Kayah, czy Kora, Margaret, Andrzej Piaseczny, etc. Chociaż nasz zespół na wesele obsługuje głównie województwo mazowieckie, jesteśmy w stanie dojechać w różne regiony Polski i Europy.

Szeroki repertuar zespołu na wesele z województwa mazowieckiego

Wybierając zespół weselny, nie tylko z miasta Warszawa, trzeba pamiętać o tym, żeby odpowiednio wcześniej zacząć poszukiwania i zarezerwować nas z dużym wyprzedzeniem. Zainteresowanych współpracą z naszą grupą, albo chcących zapoznać się z naszą twórczością, zapraszamy do przesłuchania piosenek z naszej strony oraz odwiedzeniem naszego kanału YouTube. Przykłady obejmują jazz, pop, rock, disco, retro, funk, cover, czyli nurty, które najczęściej są w kręgu zainteresowań Młodej Pary. Niezależnie od tego, w jakim klimacie będzie planowane wydarzenie, nasz zespół na wesele bez trudu dobierze utwory, które nadadzą całości jeszcze bardziej indywidualnego charakteru i będą stanowiły uświetnienie tego dnia.

SONY DSC

Dobry zespoł na wesele – Warszawa

Zadaniem muzyków na weselu jest zagwarantowanie gościom i Młodej Parze wyśmienitej zabawy i satysfakcji. Zespół weselny musi być w stanie sprostać wielu oczekiwaniom. Musi posiadać duże doświadczenie, zapewnić fantastyczną jakość dźwięku, oprawę oświetleniową i wizualną, a także mieć doskonały kontakt ze swoją publicznością. Al Capone Band to zespół weselny z miasta Warszawa, który wszystkie te warunki spełnia. Mamy ogromne doświadczenie, a muzycy wchodzący w skład grupy to uzdolnieni artyści, którzy z pasją podchodzą do każdego zlecenia. Poza tym zapewniamy elegancki wizerunek sceniczny, który niejednokrotnie jest w nawiązaniu do lat 30, czasu prohibicji, jazzu, swingu. Posiadamy własną scenę, dekoracje i oświetlenie. Zespół Al Capone Band to elegancja i profesjonalizm w każdym calu!

Współpraca z profesjonalnym zespołem na wesele z Warszawy

Osoby, które miały okazję z nami współpracować i słuchać naszej muzyki na żywo, były w pełni usatysfakcjonowane i polecały nasze usługi dalej. Al Capone Band to nie jedynie zespół weselny. Gramy również na różnego rodzaju bankietach, eventach, imprezach firmowych i rodzinnych. Ze względu na ciekawy i różnorodny repertuar, będziemy mogli stworzyć wyjątkową oprawę muzyczną każdej uroczystości. Nasz zespół na wesele stanowi doskonałą opcję dla Młodych Par, które chcą, aby część muzyczna była dopracowana pod każdym względem. Nasze usługi świadczymy na bardzo wysokim poziomie i nie raz można się spotkać z opiniami, że nasze występy to prawdziwe, profesjonalne koncerty!