Jedyny taki swing band! Poznaj nas!

Al Capone Band to zespół swing, który porwie serca wszystkich słuchaczy. Każda impreza uświetniona naszą muzyką będzie niezapomniana i wyjątkowa. Dzięki naszemu podejściu potrafimy sobie zjednać widownię, która jest zasłuchana i oczarowana naszymi wykonaniami. Nasz swing band to fenomenalne połączenie talentów muzycznych, sekcji rytmicznej oraz dętej. Zespoły swingowe osiągnęły rozkwit w latach 30-tych, czyli naszych ulubionych. Swing to nasza pasja, oczarowujemy słuchaczy. W naszym repertuarze znaleźć można również odmiany swing, np. electroswing oraz mocne bity, które zapewnia nasz DJ.

Zespół swing, który przeniesie w lata 30-te

Eventy i imprezy, na których gra zespół swing są często wspominane i uważane za jedne z najlepszych. Muzyka swing pochodzi od jazzu i oznacza bujanie lub kołysanie. Swój rozkwit miał w latach 30-tych i 40-tych ubiegłego wieku. Właśnie dlatego podczas wydarzenia, na którym Al Capone Band gra jako swing band dbamy o odpowiedni dobór repertuaru. Staramy się, aby nie tylko muzyka, ale także cała oprawa imprezy była w podobnym klimacie.

Z tego właśnie względu możemy pomóc naszym klientom o oprawie dekoracyjnej, czy oświetleniowej. Zapewniamy wyjątkowy wizerunek sceniczny, dla naszych muzyków lub nawet gości – oczywiście w klimacie lat 30-tych! W ten sposób nie tylko sama muzyka, ale również cała impreza będzie unikatowa. Zespół swing sprawi, ze goście poczują przeniosą się do innej epoki. Na pewno wczują się w klimat i spędzą czas w miłej atmosferze. Skorzystanie z naszych usług to recepta na całkowite zadowolenie gości i organizatorów.

79kl

Doświadczenie swing bandu

Nasz swing band już wielokrotnie grał ze znanymi artystami popularnymi na polskiej scenie muzycznej. Nasze wystąpienia i koncerty to zawsze niezwykły show muzyczny. Grana przez nas muzyka sprawdza się podczas mniejszych i większych eventach, prestiżowych weselach, imprezach firmowych i uroczystości rodzinnych lub innych okolicznościowych. Każdorazowo zespół swing układa tak repertuar, aby w pełni odpowiadał oczekiwaniom klienta. Każdego, kto chciałby skorzystać z naszych usług i uczynić swoją uroczystość oryginalną i dopracowaną w najdrobniejszych szczegółach, zapraszamy do kontaktu.

Nasz swing band zamieścił na swojej stronie internetowej, na kanale YouTube, oraz na stronie Facebook wiele utworów, które można posłuchać, obejrzeć i poczuć ten klimat, jaki będzie mogła mieć planowana impreza. Zależnie od oczekiwań i wielkości wydarzenia, Al Capone Band gra w składzie od kilku do kilkunastu osób. Potrafimy wyjątkowo dostosowywać się do oczekiwań naszych klientów. Nasz zespół swing potrafi również podpowiedzieć jakie rozwiązania sprawdziłyby się najlepiej w danym przypadku. Bazując na naszej wiedzy i doświadczeniu, wiemy, co podpowiedzieć aby całość spełniła wymagania. Nasze propozycje spotykają się z ogólną aprobatą.