Poznaj naszą interpretację największych przebojów

Jesteśmy profesjonalnymi muzykami, a jako wyjątkowy zespół coverowy oferujemy bardzo szeroki przekrój w obrębie proponowanego repertuaru. Zdajemy sobie sprawę z różnorodności potrzeb i gustów naszych odbiorców, dlatego nasza oferta muzyczna jest niezwykle rozbudowana. Coverband tworzą artyści z dużymi zdolnościami, którzy kochają muzykę i wszelkie eventy. Jeżeli szukasz muzyków, którzy z pasją i zaangażowaniem rozkręca każdą imprezę, nie mogłeś trafić lepiej! Al Capone Band odnajdzie się na każdym wydarzeniu, czyniąc je wyjątkowym i niepowtarzalnym. Nasze atuty to fenomenalni muzycy, świetny repertuar oraz wyjątkowe koncerty.

SONY DSC

Cover band z szerokim repertuarem muzycznym

Jako cover band gramy największe hity, pop, muzykę klubową, rock, disco, soul, pop, funk, a także wiele utworów współczesnych ale aranżowanych w stylu lat 20-tych, 30-tych i 40-tych. W repertuarze również największe hity i nowości. Wśród naszych propozycji znajdują się liczne utwory współczesnych i byłych gwiazd takich, jak: Alicia Keys, Earth Wind&Fire, Maroon 5, Kings Of Leon, Adele, Major Lazer, Shakira, The Weeknd (nie mylić z polskim Weekend!) Sia, Bruno Mars, Michael Jackson, Ed Sheeran, ABBA, Boney M., Daft Punk, Bee Gees, Kool&The Gang, Justin Timberlake, Rihanna Beyonce, i wiele innych. Nasz coverband gra także muzykę filmową, tematyczną oraz na specjalne zamówienie. Z naszych usług korzystają organizatorzy wysoko budżetowych imprez, ale także ci, którzy chcą zorganizować imprezę firmową, wesele lub kameralną uroczystość rodzinną z przeznaczeniem mniejszego budżetu. Gwarantujemy, że zespół coverowy sprawi, że każde wydarzenie będzie oryginalne i zapadające w pamięć.

Coverband na każdą imprezę

Biorąc pod uwagę najnowsze trendy, cover jest coraz bardziej popularny. Samo „cover” oznacza własną interpretację muzyczną utworów z repertuarów innych znanych artystów lub jego wierne odtworzenie. Chcąc sprostać oczekiwaniom klientów, nasz zespół cover jest perfekcyjnie przygotowany pod każdym względem. Właśnie dlatego nieustannie się udoskonalamy. Poszerzamy swój repertuar o kolejne utwory i jesteśmy otwarci na sugestie ze strony klientów. Potrafimy wskazać rozwiązanie, jakie w naszym odczuciu mogłyby się sprawdzić na danym wydarzeniu. Propozycje, jakie daje nasz cover zespół spotykają się z niezwykłym uznaniem.

Profesjonalny zespół coverowy z Warszawy

Al Capone Band to zespół coverowy, który z najczęściej gra w mieście Warszawa lub okolicach. W stolicy można nas posłuchać na żywo w wielu ciekawych miejscach, gramy na wielu eventach i uroczystościach. Nasze występy nie ograniczamy jedynie do stolicy. Nasz cover band świadczy swoje usługi także poza województwem mazowieckim. Z przyjemnością dojedziemy w inne miasta naszego kraju, np. Poznań, Kraków, Katowice, Gdańsk Wrocław, a na życzenie klienta, nawet za granicę. Z tego względu do współpracy zapraszamy osoby z różnych miast, a próbki naszych możliwości są do wysłuchania na naszej stronie lub kanałach społecznościowych.

Oryginalna impreza z zespołem coverowym

Aby dodać imprezom jeszcze bardziej indywidualnego charakteru, cover band zapewnia własne dekoracje i wizerunek sceniczny, który będzie nawiązywał do samego wydarzenia i rodzaju muzyki, jaka będzie na nim grana. Nasz entuzjazm znajdzie przełożenie w tym, że poderwiemy serca wszystkich gości. Każdy, kto chce, by jego impreza była idealnie przygotowana pod każdym względem, powinien skupić się na tym, by wybierać to, co najlepsze. W przypadku oprawy muzycznej, najlepszym wyborem będzie nasz zespół cover.