Najlepsza muzyka grana na żywo.

O tym, czy impreza będzie udana decyduje wiele czynników. Istotna jest jej oprawa muzyczna, sala, jakość posiłków, atmosfera, jednak najważniejszym jest zespół na bankiet. Z tego względu trzeba już na wstępie zadbać o to, by wszystko było przemyślane w najdrobniejszych szczegółach. Nasz zespół na bankiet może zagwarantować, że współpracując z nami, oprawa muzyczna będzie na najwyższym poziomie i zajmą się nią doświadczeni i kreatywni muzycy, którzy uczynią wydarzenie wyjątkowym i niezapomnianym. Al Capone Band to grupa otwarta na potrzeby gości najbardziej prestiżowego eventu. Przygotowaliśmy bardzo bogaty repertuar, który obejmuje różne klimaty muzyczne.

SONY DSC
amcham018

Wszechstronny zespoł na bankiet Al Capone Band

Zespół na bankiet powinien być wyjątkowy, a to zapewniamy stuprocentowo! Oprócz fantastycznie dobranej muzyki, charakteryzuje nas elegancki wizerunek sceniczny. W zależności od wielkości wydarzenia, tworzymy muzykę od 4 do 7 osób. Skład 4 osobowy nadaje się idealnie na spokojne bankiety, gdzie muzyka ma pełnić tło wydarzenia. Rertuar typu smooth jazz, soul. Kiedy potrzebny jest wieksza dawka energii i bardziej taneczny repertuar gramy w składzie 7 os – pop, rock, disco, funk i najnowsze hity. Planując bankiet i szukając odpowiedniej oprawy muzycznej, nie może być lepszego wyboru niż Al Capone Band. Osoby, które do tej pory zdecydowały się na muzykę w naszym wydaniu, bardzo miło wspominają bankiety, wesela i inne uroczystości, na których do tej pory graliśmy. Profesjonalny zespół na bankiet potrafi sprawić, że będzie on niezapomnianym wydarzeniem dla osób w każdym wieku i o różnych upodobaniach muzycznych. Gwarantujemy wysoki poziom i dopracowany repertuar muzyczny.

Niech bankiet będzie niepowtarzalny!

Bardzo często nasz zespół na bankiet zapewnia klimat lat 30-tych, zarówno pod względem ubioru grupy, jak i muzyki. Dzięki takiej różnorodności jesteśmy w stanie zaspokoić oczekiwania każdej osoby. Jeżeli poszukiwany jest zespół na bankiet, który potrafi nie tylko uatrakcyjnić całą imprezę, ale także sprawić, że będzie niezapomniana, Al Capone Band jest tym bardziej warty uwagi. Proponowane przez nas rozwiązania są nie tylko akceptowane przez klientów, ale także spotykają się z dużą aprobatą, czego potwierdzeniem są liczne pozytywne referencje. Osoby, które korzystały już z naszych usług, często polecają nas jako bardzo dobry zespół na bankiet. Grupa usatysfakcjonowanych klientów nieustannie się powiększa. Dziękujemy za zaufanie!

SONY DSC