Dobry zespół na prestiżowe wesele

Al Capone Band z repertuarem tanecznym dedykowanym pod przyjęcia weselne. Największe przeboje Disco, Pop, Funk, Pop, Soul, R&B i Rock !

Co jest najważniejsze przy wyborze zespołu na wesele? To, czy po wyborze wybranego zespołu, goście będą się bawić jak nigdy w życiu! To jak gra wybrany zespół, jaki ma repertuar, charyzmę, poziom artystyczny, doświadczenie oraz czy posiada własne nagłośnienie i oświetlenie. Ostatnie jest o tyle ważne, że nie generuje dodatkowych kosztów dla przyszłej Młodej Pary. Wybrany zespół musi umieć nie tylko świetnie zagrać największe hity lat lat 50-tych, 60-tych, 70-tych, 80-tych, 90-tych, 2000+ oraz najnowsze przeboje ale również odpowiednio poprowadzić wesele. Często międzynarodowe, więc w dwóch językach. Bez interakcji z gośćmi, stałego kontaktu z managerem restauracji, umiejętnemu prowadzenia przyjęcia, subtelnych żartów i po prostu dbania o wyjątkową atmosferę przyjęcia, takie wesele może okazać się co najwyżej przeciętne.

Zespół muzyczny Al Capone Band wyróżnia się na tle innych zespołów. Zawsze jesteśmy przygotowani, wszelkie sprawy organizacyjne mamy dopięte na ostatni guzik. Nie zawracamy, w trakcie wesela, głowy Młodej Parze zbędnymi pytaniami. Stawiamy na dobrą zabawę i maksymalny relaks! Ten wyjątkowy dzień czynimy jeszcze bardziej wyjątkowym! Z nami Wasze wesele będzie po prostu udane!Osobiście uwielbiamy między innymi takich wykonawców jak: Aretha Franklin, Stevie Wonder, James Brown, Lykke Lee, Michael Jackson, Kool & The Gang, Rihanna, Bee Gees, Earth, Wind & Fire, Bruno Mars, Gloria Gaynor, Alicia Keys, Maroon 5, Daft Pank, Justin Timberlake, Jamiroquai, Pharrell Williams. Na weselu gramy jednak również utwory takich grup jak: Modern Talking, Shakin Stevens, Paul Anka, Anna Jantar, Ewa Bem, Krzysztof Krawczyk, Czerwone Gitary, Czesław Niemen i wiele, wiele innych utworów, bez których nie może obejść się standardowe przyjęcie weselne. Często gramy również z własnym DJ-em. Takie połączenie gwarantuję satysfakcję obu pokoleń.

JEŚLI SZUKASZ DOBEGO ZESPOŁU NA WESELE,  WYBIERZ AL CAPONE BAND!