Zespół muzyczny – skuteczność i profesjonalizm

Poszukując dobrego zespołu muzycznego, najlepszym wyborem jest booking wyjątkowych muzyków, profesjonalnych artystów, których koncert będzie gwarancją sukcesu i dobrej zabawy.  Zapewnimy wyjątkowy zespół muzyczny, świetnych muzyków oraz dobrego  DJ-a. Zajmujemy się oprawą muzyczną eventów, imprez firmowych i okolicznościowych. Nasz zespół muzyczny oferuje profesjonalną pomoc przez cały okres realizacji eventu, koncertu, bankietu, targów oraz prestiżowej kolacji.

Zespół eventowy z dużym doświadczeniem

Zespołów muzycznych jest wiele, jednak nie każdy zasługuje na Twoją uwagę. Na rynku muzycznym gramy już wiele lat, posiadamy wyśmienite referencje, zaufane hotele, restauracje, obiekty eventowe oraz występujemy podczas targów w kraju i z granicą. Jesteśmy punktualni, dobrze muzycznie przygotowani oraz staramy spełnić wszystkie pokładane w nas nadzije odnośnie sukcesu imprezy firmowej lub eventu. Warto również dodać, że nasz zespół rozrywkowy występuje w różnych składach muzycznych. Dzięki zróżnicowanej liczbie muzyków w zespole jesteśmy bardzo elastyczni i jeśli klient ma zaplanowany mniejszy budżet możemy wystąpić w mniejszym składzie, zachowując większość z ustalonego repertuaru lub dopasowujemy go do ilości osób w zespole.

Co jeszcze warto o nas wiedzieć?

Jesteśmy dobrym zespołem z muzyką na żywo z Warszawy, jednak gramy w całej Polsce. Zajmujemy się prestiżowymi projektami muzycznymi dedykowanymi na rynek eventowy, korporacyjny, firmowy oraz okolicznościowy i prywatny. Tworzymy własne, wyjątkowe projekty muzyczne skierowane głównie na rynek eventowy i firmowy. Organizujemy również niepowtarzalne bloki muzyczne na każdy event oraz wszędzie tam, gdzie wymagany jest wysoki poziom artystyczny. Dbamy zarówno o odpowiedni repertuar, wizerunek sceniczny, make-up, jak i aranże.

Nasz event band współpracuje wyłącznie z najlepszymi muzykami, których rezerwujemy również w występach solowych. Dobra muzyka do uroczystej kolacji, bankietu lub też spotkania biznesowego? Tylko z Al Capone Band! Co równie ważne, występujemy równeiż z najlepszymi DJ-ami, których wyróżnia klasa, modny wygląd, prestiżowe i designerskie konsole oraz pozytywna energia – niezwykle istotna w tym zawodzie.

Booking artystów – zapewniamy także profesjonalne nagłośnienie

Warto również wiedzieć, że nasz impresariat artystyczny posiada własne markowe nagłośnienie oraz współpracuje ze sprawdzonymi i najlepszymi firmami. Zapewniamy także widowiskowe oświetlenie koncertu lub artysty. Skutecznie pracowaliśmy zarówno nad dużymi eventami, jak i tymi nieco mniejszymi, dzięki czemu potrafimy zorganizować wydarzenie, niezależnie od jego wielkości. Ogromne doświadczenie, setki udanych imprez oraz wielu zadowolonych Klientów to nasz atut.

Zapraszamy do kontaktu z naszym impresariatem artystycznym

Nasz zespół koordynuje eventy, jest w stałym kontakcie z Klientem, dba o jego interesy oraz reprezentuje artystów Agencji Muzycznej Polisound. Współpraca z nami w zakresie bookingu artystów to gwarancja Twojego zadowolenia. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, zapewniając najwyższą jakość świadczonych usług. Zapraszamy więc do kontaktu wszystkie osoby zainteresowane przeprowadzeniem profesjonalnych i niezapomnianych eventów.