Muzyka to nasza pasja!

Al Capone Band to zespół muzyczny, który pochodzi z miasta Warszawa. W naszym zespole są wyjątkowo doświadczeni i wykształceni muzycy, którzy zawodowo grają wszelkie gatunki muzyczne. Od jazzu po rock. W trakcie naszej dotychczasowej kariery graliśmy z wieloma znanymi artystami, w tym z Justyną Steczkowską, Urszulą, Kayah, Kubą Badachem (Poluzjanci), Korą, Mariką, zespołem Loca, Edytą Górniak, Margaret, Andrzejem Piaseczny, i wielu innych! Nasz live band wprowadzi odpowiednią atmosferę na bankiecie, evencie, weselu, uroczystej kolacji, czy firmowej imprezie.

Profesjonalny zespół muzyczny – Warszawa

Nasz zespół muzyczny to grupa zawodowych muzyków z doświadczeniem. Każdy występ traktujemy indywidualnie i dajemy z siebie wszystko. Nasze ogromne zaangażowanie owocuje wyśmienitą zabawą, fantastyczną atmosferą i doskonałym kontaktem ze słuchającą nas publicznością. Świadczymy wysokiej jakości usługi muzyczne i do współpracy zachęcamy wszystkich tych, którzy chcą, żeby oprawa muzyczna ważnego dla nich wydarzenia była niepowtarzalna i na długo zapadła w pamięci uczestników. Nie raz spotykamy się z opinią, że grana przez nas muzyka na żywo jest wykonana tak znakomicie, jak na prawdziwym koncercie. Nasz live band nieustannie pracuje nad tym, by była ona jeszcze lepsza.

gala-event-people-tables

Już dzisiaj wynajmij najlepszy zespół na wesele!

Al Capone Band to najlepszy zespół na wesele. Posiadamy własne nagłośnienie i oświetlenie oraz zagraliśmy olbrzymią ilość wesel. Jako zespół na wesele bez disco-polo dbamy o nasz elegancki wizerunek sceniczny – często w klimacie lat 30-tych, co jednak zależy od preferencji Młodej Pary oraz konwencji wesela. W zależności od potrzeb występujemy w składzie liczącym od 3 do 7 osób. Live band jest świetnym zespołem coverowym, dlatego gramy jazz, swing, soul, rock, pop, funk, disco oraz najnowsze hity. W naszym repertuarze jest również wiele utworów z lat 20-tych, 30-tych i 60-tych, 70-tych, 80-tych, 90-tych, a także covery wielu znanych gwiazd, jak: Alicia Keys, Maroon 5, Kings Of Leon, Kool & The Gang, Adele, Bruno Mars, Michael Jackson, ABBA, Boney M., Daft Punk, Bee Gees, Justin Timberlake, Beyonce, Rihanna, etc.

Jako najlepszy zespół na wesele staramy się, aby nasze propozycje całościowo odpowiadały na potrzeby Młodej Pary. Nasze pomysły spotykają się aprobatą i zaufaniem klientów, którzy decydują się na współpracę z nami, którzy polecają nas dalej. O naszym profesjonalizmie świadczy fakt, że nasz zespół muzyczny obsługuje imprezy nie tylko w mieście Warszawa czy województwo mazowieckie, ale również Łódź, Kraków, Wrocław, Katowice, Poznań, Gdańsk, a nawet w Berlin i Wiedeń!

Live band na każde wydarzenie

Prestiżowe wesela to nie jedyne miejsca, gdzie można zobaczyć nasz live band. Nasza obecność będzie stanowiła uświetnienie bankietów, eventów i imprez firmowych. Posiadamy własną scenę, dekoracje i oświetlenie, a do tego potrafimy dobrać repertuar pod kątem różnego klimatu. Jesteśmy przekonani, że każda obecna osoba będzie zachwycona i spędzi czas w przyjemnej muzycznej atmosferze. Wszystkich, którzy są zainteresowani tym, by bliższej poznać nasz zespół muzyczny i przygotowaną ofertą i utworami, zachęcamy do kontaktu. Na pewno będziecie zadowoleni!

SONY DSC